niedziela, 14 grudnia 2014

Świąteczny konkurs :)

Moi drodzy,

zbliżają się święta, w związku z tym mam dla Was prezenty:)  W świątecznym konkursie do wygrania zestaw: książka + CD.

CD Mrozu "Rollercoaster" z autografem
książka "Malownicze. Wymarzony czas" Magdaleny Kordel

Co trzeba zrobić, aby zdobyć zestaw?

Napiszcie, dlaczego ma on trafić właśnie w Wasze ręce?
 I kilka słów o zasadach:

1. Konkurs trwa od 14.12. 2014 - 22.12. 2014 (włącznie)
2. Zwycięzca wyłoniony zostanie w przeciągu trzech dni od zakończenia konkursu. Wygra osoba, której uzasadnienia najbardziej przypadnie mi do gustu.
3. Po ogłoszeniu wyników, osoba wyłoniona proszona jest o kontakt mailowy.
4. Wstawienie banneru konkursowego nie jest wymagane, jednak będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie posłać dalej info o konkursie.

Powodzenia :)

13 komentarzy:

 1. Powinnam popisać się iście królewską oryginalnością i walnąć monarsze przemówienie. Ale ponieważ jestem Królową (choć tylko Królową Moli) pozwolę sobie na stwierdzenie: królowa się nie tłumaczy! Królowa bierze, co chce. I ucieka :D Niechże moje święta będą równie malownicze co nagroda!
  Banerek oczywiście w moim królestwie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak znajdę trochę więcej wolnego czasu to się dołączę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. To bardzo proste. Powinnam wygrać, gdyż jet to idealny prezent pod choinkę dla mnie. Po pierwsze - Mrozu. W tym roku, w wakacje byłam na jego koncercie i muszę przyznać, że był szał. To zdecydowanie najlepszy koncert na jakim byłam. Bardzo bardzo chciałabym wygrać tą płytę, bo przez ten koncert bardzo polubiłam jego piosenki i słuchając je, przypominałabym sobie ten letni wieczór, podczas którego wraz z przyjaciółką tańczyłyśmy i "darłyśmy się" pod sceną.

  Podobnie z książką. Jakiś czas temu przeczytałam pierwszą część i jestem zachwycona, a drugiej części jeszcze nie miałam okazji.poznać.

  To chyba wystarczające powody? :)
  Blask_ksiazek@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziś jest poniedziałek. Czyli dzień,którego nie znosi większość Polaków. Mój poniedziałek również okazał się beznadziejny. Zapomniałam wyłączyć alarm w telefonie,dziś mam wolne,nie powinnam iść do pracy-obudził mnie o 6:30-koniec spania. Zeszłam do kuchni,by zrobić sobie kawę-brak wody w kranie,patrze przez okno,a na ulicy powódź-rura pękła. Postanowiłam więc z powrotem położyć się do łóżka. Nie dotarłam do niego,bo na schodach potknęłam się o samochód syna i wyłożyłam się jak długa. Obolała usiadłam przed telewizorem włączam go a tam co? Informacja,że odłączono nam TV,bo rachunek niezapłacony. Czy to nie za wiele jak na poniedziałkowy poranek? Musi mnie spotkać coś dobrego,niech to będzie nagroda w tym konkursie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A dlaczego by nie? Bo chcę, bo pragnę, bo potrzebuję. Bo zasłużyłam, bo mi się należy, bo los mógłby się okazać dla mnie przychylny i łaskawy. Bo marzę o takim prezencie, dopominam się o niego, żądam jego! No...! :)

  martucha180@tlen.pl
  Banerek dzisiaj będzie tutaj: http://atramentowomi.blogspot.com/p/konkursowo.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiem, co to jest Dom. Odkąd pamiętam mam go. Zawsze ciepły, przytulny, pełen miłości i szczęścia. Tak było odkąd pamiętam. Jednak wiem, że nie każdy go ma. Nie wiem, jak tacy ludzie czują się, o jakim domu marzą. A chciałabym się tego dowiedzieć - inaczej ja POWINNAM się tego dowiedzieć. Nie zawsze doceniam to, co mam. A jest to najgorszy błąd, jaki można popełnić... No i poza tym zawsze lubiłam Mrozu, a ta płyta wydaje się wyjątkowo optymistyczna, czyli idealnie pasująca do mojego charakteru :)
  E-mail: elfikbook@gmail.com
  Baner na: http://lustrzananadzieja.blogspot.com/p/konkursy.html
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nagroda powinna trafić do mnie ponieważ , kocham czytać książki a książka Magdaleny Kordel ,,Malownicze.Wymarzony czas \" jest książką którą zawsze chciałam zakupić i przeczytać !!! Tak samo kocham słuchać muzyki a szczególnie piosenek Mrozu od zawsze jestem jego fanką i marzę o właśnie takim CD , to w pewnym sensie dzięki niemu zaczęłam śpiewać . Mam nadzieje że nagroda trafi do mnie ponieważ na pewno się nie zmarnuję !!! ;)

  Pozdrawiam Diana

  OdpowiedzUsuń
 8. Super byłoby wygrać bo... kto tego nie lubi? Powinnam wygrać ja, ponieważ takie mam dobre serce, że podzieliłabym się nagrodą z małżonkiem. Dałabym mu tą płytę, bo Mroza lubi a i jego pasażerom będzie milej jak w samochodzie będzie puszczał fajną muzykę. Książkę oczywiście przeczytałabym sama a potem dała siostrze, bo ona też ma manię czytania, potem mamie i dalej w świat. Niech się czyta na święta! Tym samym jedną nagrodą uszczęśliwisz tyyyylu ludzi :) To trochę jakby się miało moc Świętego Mikołaja a chyba fajnie jest przynosić radość wielu człowieczkom prawda? Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Chciałabym wygrać, ponieważ piosenki Mroza po prostu uwielbiam i zawsze ich słucham, a ta płyta umożliwiłaby ich posiadanie zawsze przy sobie. Kocham również czytać książki więc "Malownicze. Wymarzony czas" była by świetną propozycją na spędzenie zimowych wieczorów, i nie ukrywam że po przeczytaniu kilku recenzji książka bardzo mnie zainteresowała i jestem ciekawa losów bohaterów. Podsumowując jeśli wygram nagroda trafi w dobre ręce i będzie jej u mnie dobrze ;)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Witaj! Bardzo chętnie dopisuję się do zabawy i lecę umieścić baner ;) A dlaczego to mam byc ja ? W tym roku byłam bardzo grzeczną dziewczynką i mikołaj nie powinien przynosić mi rózgi ;P Bardzo dużo słucham radia, i jakoś tam mam że większość piosenek wpada mi w ucho na chwilkę i nic z tego nie wynika, a co do Mroza mam inaczej, bardzo lubię jego piosenki - a ej płyty jeszcze nie mam ;)
  Pozdrawiam serdecznie i życzę Radosnych Świąt !

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie mówię, że nie chcę wygrać, bo chcę. W końcu marzenia są po to by je spełniać. W tym roku miałam swoje wzloty i upadki. Odbijałam się od dna. Biorę udział w tym konkursie, gdyż postanowiłam walczyć. Walczę... Pokazuję w ten sposób światu, że może jednak coś znaczę i choć mam niewielkie szanse, staram się. Czekam aż ktoś dostrzeże mnie, otuli me serce, rozedrze twardą opokę mego serca. Podcinając mi skrzydła, ludzie sprawili, ze mimo że czasem już chcę iść w zaświaty, powracam. Walczę...Słucham własnych słów, płaczę przez własny ból. Obarczona wyobraźnią, wertuje stronnice mego życia. Powracam. Ćwiczę siłę charakteru. Drogą ku zapomnieniu...piszę i traktuję to jakbym była na sesji u psychologa. Jestem nim i sama rozwiązuje własne problemy. Myślę, ze ta książka odsunęłaby na chwilę smutki i smuteczki i byłaby kolejną gwiazdą na niebie, mniej ważną od tej która wzejdzie w Wigilię, ale byłaby ona świadectwem, że czasem potrafię wygrać...sama z sobą. Co do Mroza...jeden z niewielu artystów polskich, którzy mnie nie denerwują, osobiście słucham artystów z głębią w muzyce i słowach, ale jego lekkość, dodaje skrzydeł, postarałabym się to docenić.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Z prognoz pogody wynika, że w Święta Bożego Narodzenia nie pojawi się ani milimetr śniegu... Niestety jego brak w tym czasie odbiera mi radość, uśmiech znika mi z twarzy...
  To Mrozu i to w dużych ilościach jest teraz na poprawę mojego nastroju wskazany, a na dokładkę wspaniała książka "Malownicze. Wymarzony czas". <3
  Ten zestaw będzie wprost idealnym na wprowadzenie mnie w dobry, a nawet mogłaby rzec wspaniały humor. ;)
  Obserwuję jako: kwiatusia
  kwiatusia1@gmail.com
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń